دانستنیها

کرامت امام زمان(عج)

این ماجرای شفا یافتن دختری است که دراثر بیماری لوپوس (روماتیسم)، تعداد پلاکتها و هموگلوبین خونش به شدت کاهش یافته و با توسل به امام زمان شفا یافته است.

 

خلاصه کرامت به نقل از شفا یافته:

 بیمارى من از ورم پا و چشم درد شروع شد که بعد از آزمایشات و مراجعات مکرر به بیمارستان، فهمیدیم که بیمارى من لوپوس از نوع ارتیماتوزسمتیک است و با اینکه فرد سالم باید بین 150هزار تا 500هزار پلاکت خون داشته باشد ولى پلاکت خون من به سه هزار رسیده بود و هموگلوبین که باید بین 11تا 18باشد به یک تا سه رسیده بود و به حالت "کُما" بودم که بعد از 9ماه بیمارى با توسل به امام زمان علیه‏السلام و حضور در مسجد مقدّس جمکران از مرگ و بیمارى شفا پیدا کردم.

اصل ماجرا را در ادامه مطلب ببینید.

منبع:پایگاه اطلاع رسانی مسجد مقدس جمکران  WWW.Jamkaran.Info 

نویسنده : مینا : ۱:٤٦ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ٢۸ آبان ۱۳۸٧
Comments نظرات () لینک دائم

اسکم چیست؟ (SCAM)

 

اسکم ها نامه هایی هستند که با موضوع" تست امنیتی " و "برنده شدن دریک قرعه کشی" کاربران را گول میزنند تا اطلاعات حساب ها و پسوردشان را در سایت های تقلبی وارد کنند .

مثلا در انگلیس فیشرها  این پول های دزدیده شده را به خارج از انگلیس انتقال میدهند ولی از آنجا که نمی توانند پول را به طور مستقیم به خارج بفرستند برای این کار از واسطه هایی استفاده میکنند که بعد از دزدیدن پول از حساب قربانیان و انتقال آنها به این حساب های واسط که به عنوان ماشین پول شویی کار میکنند بعد از مدتی اجازه خروج پول را پیدا میکنند .

بعضی سایت ها هستند که به شما در تشخیص اسکم ها کمک می کنند مانند:

http://scamomatic.com/result.htm

 

نویسنده : مینا : ۱۱:٢٧ ‎ق.ظ ; دوشنبه ٢٧ آبان ۱۳۸٧
Comments نظرات () لینک دائم

چشمانی از پشت آیینه شما را می بیند، مراقب باشید.

حتما تا حالا چیزهای زیادی از فیلم های خصوصی که از افراد می گیرند و پخش می کنند و یا هر گونه سوء استفاده دیگری که از این فیلم ها می شود ، شنیده اید.

آیینه محملی دیگر برای این سوء استفاده است.

شما در مقابل آیینه ایستاده اید(مثلا در یک اتاق پرو، در یک سرویس بهداشتی عمومی،  هتل و یا هر جای عمومی دیگری..) و تصویر خود را می بینید غافل از اینکه چشمانی ناپاک شما را می بیند.

آیینه های دو طرفه،آیینه هایی هستند که از پشت آیینه می توان فردی را که در مقابل آیینه ایستاده  دید،بدون اینکه فرد متوجه شود. در پشت این آیینه ها معمولا دوربینی برای ضبط تصاویر کار گذاشته می شود .

نگران نباشید راه حلی وجود دارد که بتوان یک آیینه معمولی را از یک آیینه دو طرفه تشخیص داد.

نوک انگشت دست خود را عمود بر روی آیینه قرار دهید اگر بین تصویر و انگشت شما فاصله بود این یک آیینه معمولی است ولی اگر تصویر به انگشت شما چسبیده بود، یک آیینه دو طرفه است.

دلیل فاصله بین تصویر و انگشت وجود جیوه در پشت آیینه است (مانند آیینه معمولی) ولی در آیینه های دو طرفه جیوه در سطح شیشه قرار می گیرد و هیج فاصلهای بین تصویر و انگشت نیست.

 

نویسنده : مینا : ۱٢:٢۸ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۸ آبان ۱۳۸٧
Comments نظرات () لینک دائم