چشمانی از پشت آیینه شما را می بیند، مراقب باشید.

حتما تا حالا چیزهای زیادی از فیلم های خصوصی که از افراد می گیرند و پخش می کنند و یا هر گونه سوء استفاده دیگری که از این فیلم ها می شود ، شنیده اید.

آیینه محملی دیگر برای این سوء استفاده است.

شما در مقابل آیینه ایستاده اید(مثلا در یک اتاق پرو، در یک سرویس بهداشتی عمومی،  هتل و یا هر جای عمومی دیگری..) و تصویر خود را می بینید غافل از اینکه چشمانی ناپاک شما را می بیند.

آیینه های دو طرفه،آیینه هایی هستند که از پشت آیینه می توان فردی را که در مقابل آیینه ایستاده  دید،بدون اینکه فرد متوجه شود. در پشت این آیینه ها معمولا دوربینی برای ضبط تصاویر کار گذاشته می شود .

نگران نباشید راه حلی وجود دارد که بتوان یک آیینه معمولی را از یک آیینه دو طرفه تشخیص داد.

نوک انگشت دست خود را عمود بر روی آیینه قرار دهید اگر بین تصویر و انگشت شما فاصله بود این یک آیینه معمولی است ولی اگر تصویر به انگشت شما چسبیده بود، یک آیینه دو طرفه است.

دلیل فاصله بین تصویر و انگشت وجود جیوه در پشت آیینه است (مانند آیینه معمولی) ولی در آیینه های دو طرفه جیوه در سطح شیشه قرار می گیرد و هیج فاصلهای بین تصویر و انگشت نیست.

 

/ 18 نظر / 34 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مرتضی

به به سلام مینا خانوم چه عجب بالاخره به روز کردی[چشمک][چشمک][چشمک][چشمک] فکر نمی کردم دیگه برگردی خوشحالم که اومدی دوباره منم به روزم منتظرتم[گل][گل][گل]

علیرضا رحمانی

سلام مینای عزیز. وبلاگ شماست و شما به هر اسمی که مایلید می تونید من را لینک کنید. گر چه من خود «یادگار دوست» هستم.[گل]

رضا

با سلام و درود فراوان بر شما دوست عزیز و گرامی و قلم زیبایتان و آرزوی تندرستی و سعادتمندی شما در تمامی مراحل زندگانی..باستحضار حضرت عالی میرساند کلبه درویشی حقیر با مطلبی آموزنده با عنوان ... حکایت عشق صیاد و پرنده زیبا ....بروز شده است ..خوشحال خواهم شد دیدن کنید و نظرات ارزشمند خود را مرقوم فرمائید ، مثل همیشه منتظر قدمهای سبز و حضور گرمتان هستم ..... دلم می خواد دنیا دیگه گرد نباشه ...صاف باشه...اصلا دنیا یکجور دیگه باشه ..آخ که دلم می خواد دنیا را رنگی دیگر کنم ...صلح صفا را همجا رونق بدم ....آدمها را با عشق و محبت صفا همنشین کنم ....عشق را برایشون دوباره معنی کنم .....آدمای عاشق پیشه رو حسابی روبراه کنم ...تموم این پیر و پاتالا جوون بشن ...شاداب سر زنده بشن ...ساده و مهربون بشن ...با محبت با صفا بشن ...آدمی که تو آسمون خونه داره .....هیچ غم و غصه ی نداره ...ماشین قشنگ نمی خواد ...شهر فرنگ نمی خواد ...اینهمه تجهیزات و تکنولوژی نمی خواد ..........درپناه حق و خدا نگهدارتان [گل]

اكبر

سلام و ممنون از اينكه دانستنيهايتان را در اختيار همگان مي گذاريد

یاس

ا ی ول!بابا!

یاس

ممنون,ازاگاهی دادنت!!